Anasayfa » Bedava İnternet » Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

4.5G hızıyla dillerden düşmeyen Turkcell operatörünün bir diğer yeniliklerinden biri olan bedava internet kampanyaları hakkında daha fazla bilgiye sahip olamak istiyorsanız mutlaka bu yazımıza göz atmanız gerekmektedir. Eğer direk olarak Turkcell’in vermiş olduğu bedava internet paketlerine erişmek istiyorsanız yazının sonunda yer alan bedava internet paketlerine bakmanızı tavsiye ederim, lakin yazımızı da okumanız gerekmektedir daha fazla bilgi için 🙂
Müşterisine önem veren ve her gün bütün müşterileri için yeni paketler, kampanyalar oluşturan Turkcell operatörünün vermiş olduğu faturalı ve faturasız kullanıcılar için Günlük, Haftalık ve Aylık bedava internet paketlerinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız o halde bizleri iyi dinleyiniz. 4.5G’nin büyük gelişiminin ardından bir çok operatörünün sunmuş olduğu bu bedava kampanyalarından biri olan Turkcell bedava internet sayesinde faturalı ve faturasız bütün Turkcell aboneler 2016 yılında ücretsiz olarak bedava internet kullanabilmektedir. Eğer sizinde bir 4.5G uyumlu telefonunuz var ve daha fazla hızlı ve bedava internet istiyorsanız hemen bir Turkcell bayisine giderek hattınızı değiştirip eski hattınızı verip Turkcell 4.5G uyumlu hat alarak kolaylıkla değişim yaparak Turkcell tarafından verilen bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz. 2016 senesinde oldukça çok kampanya yapan operatörlerden biri olan Turkcell operatörünün bir diğer büyük kampanyası ise kendi yapmış olduğu ve herkes özgürce kullansın diye anlık mesajlaşma uygulamalarına kafa tutan ve özellikle WhatsApp ile yarışa giren Bip uygulaması sayesinde bir çok kişi dilediği kişiye Bip üzerinden mesaj gönderebilmektedir. Ayrıca Turkcell’den bu BİP uygulamasını indirip kullanan müşterilerine bedava 1GB internet vermektedir. Turkcell’in geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu kampanyalardan biri olan sevgililer günü kampanyasından eğer sizlerde yararlanmadıysanız şimdiden 2017 yılı için geçerli olacak olan kampanya için yerinizi ayırtmayı unutmayın. 2016 Turkcell bedava internet ve müzik kampanyasından yararlanmak ve sevgililer gününden yararlanmak için ilk olarak İNTERNET CARE yazıp 2222’ye göndererek kolaylıkla Turkcell’in sizlere sunmuş olduğu bedava internet kampanyasından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ve ayrıca turkcellmuzik.com adresine giderek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava müzik paketlerinden yararlanabilirsiniz.
aveabedavainternetAvea Bedava İnternet adlı yazımız sayesinde tanımış olduğunuz Avea’lı kullanıcılarında bu internetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
vodafonebedavainternetVodafone Bedava İnternet adlı yazımız ile çevrenizdeki Vodafone operatör kullanan kişilere bu yazıyı tavsiye ederek onlarında bedava internetten yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
4.5G Bedava İnternetBedava İnternet 1
Turkcell operatörünün sunmuş olduğu 4.5G tarifelerinden sizlerde hemen şimdi faydalanmak istiyorsanız sizlerde hattınızı herhangi bir Turkcell bayisine giderek güncelleyebilirsiniz. Hattınızı güncelledikten sonra artık sizlerde 4.5G teknolojisinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
2016 yılının en güncel kampanyalarından biri olan Turkcell operatörüne ait bedava internet kampanyalarından biri olan bedava internet seçenekleri ile sizlerde ortalama olarak herhangi bir ücret ödemeden Turkcell’in internet hızını test edin. Hemen 4.5G sistemine sizlerde geçiş yapın ve 4.5G deneme kampanyası olan 1GB kampanyadan sizlerde yararlanın. Bunun haricinde ise Turkcell tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Bip uygulamasını da daha önceden yapmadıysanız hemen telefonlarınıza indirerek bu uygulamayı kullandığınız vakit sizlere verilen 1GB kampanyasından bedava olarak faydalanın. Turkcell operatörünün bir diğer sunmuş olduğu ve herkes tarafından sevilerek kullanılan günlük 500MB veren Gollercepte App uygulaması sayesinde sizlerde 2016 yılında toplamda 2,5GB bedava internet kazanmış olun. Deneme interneti olan 4.5G teknolojisini sizlerde kullanarak Turkcell operatörün vermiş olduğu bu 4.5G deneme paketinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. 01 Nisan 2016 tarihinden hizmet vermeye başlayan Turkcell 4.5G teknolojisinden sadece 4.5G sistemini destekleyen cihazlar ve Sim kartlar faydalanabilir. 3 ay boyunca katlanan paketlerden herhangi birini sizlerde yaparak kolaylıkla yapmış olduğunuz paketi katlayıp daha çok internete girme fırsatı yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin en hızlı internetine sahip olan Turkcell bedava internet paketlerinden Bip paketini bir daha kullanmak istiyorsanız herhangi Turkcell Uçuran 2GB ve katları internet paketlerinden herhangi birine sahip olmanız yeterli olacaktır. Turkcell sayesinde 2016 senesinde bol bol bedava internet tüketmeye hazır olun.

2016 Turkcell Bedava İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

 • Aylık 1GB hediye internet için Google Play’den ve ya App Storeden telefonunuza BİP uygulamasını indiriniz. İndirmiş olduğunuz BİP uygulamasının ardından hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava internet sayesinde bizleri tekrar tekrar ziyarete gelin.
 • Eğer daha önceden bu kampanyayı yapmazdıysanız ve sadece WhatsApp kullanmak için paket arıyorsanız GEL MB yaz 2222 göndererek 30MB bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Eğer daha önceden hiç internet paketi yapmadıysanız ve ilk defa internet paketi yapacaksanız MERHABA yaz 2222 gönderin ve hattınıza gelecek olan 100MB bedava internet paketi deneyin.
 • Gollercepte uygulamasını telefonunuza indirerek 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 1GB bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Daha önceden İNTERNETİM kampanyasından bedava internet yapmadıysanız İNTERNETİM yaz 2222’ye yolla ve hemen sizde 100MB 250 MB ve ya 1GB değişen bedava internet kazanın.
 • 02 Mayıs 2016 tarihine geçerli olan ve sadece Faturalı kullanıcıların kullanabileceği ücretsiz olan 1GB interneti kazanmak istiyorsanız 3AY1GB yazıp 2222 ye göndererek bu paketin sahibi olabilirsiniz.
 • Bildiğiniz gibi ülkemizde büyük operatörlerden biri olan Turkcell’e ait kampanyalardan biri de 4.5G hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için ve bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen Turkcell Bayiye giderek hattınızı kolay bir şekilde ücretsiz olarak 4.5G uyumlu yapınız ve hattınıza gelecek olan 1GB hediye intenetin tadını çıkartın. Hattınızı ve telefonunuz 4.5G uyumlu ise 4.5G yazıp 2222’ye göndererek Turkcell tarafından toplamda 4GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketlerin sonucunda bizleri ziyaret etmezseniz telefonunuzun şarjı çabuk bitebilir.
 • 1 ay boyunca Turkcell darbe olayları yüzünden bütün abonelerine destek için toplamda 250MB hediye internet vermiş durumda. Sizlerde bu paketleri kullanarak internete erişim sağlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet için bizleri takip etmeyi unutmayın.
 • Bip Messenger uygulamasını kullanın ve her gün 10 mesaj gönderin 1GB bedava internet kazanın.
Arkadaşlar burada yer alan paketler, sizlere zarar vermeyen paketlerdir. Bunları daha önceden yapmadıysanız gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz, bizleri bol bol takip ederseniz yeni paketlerden de haberdar olabilirsiniz.

İnternete olan sempatimiz gün geçtikçe artarak ilerliyor. Artık daha fazla kişi daha fazla süre internette vakit geçiriyor. Bu gerek işlerimizin yürümesi, gerek bilgi paylaşımlarının düzenli devam etmesi gerekse eğlence içerikli bir şekilde hayatımızda. Örneğin sabahları sayfalarca gazete yaprağı çevirmek yerine birer tıkla internetten haberlerimizi okuyabiliyoruz. Ya da maillerimizi rahatlıkla gönderebiliyoruz. Üstelik bu iş bir tıkla oluyor ve saniyeler sürüyor. Sıkıldığımız zamanlara sosyal medyada gezinebiliyoruz. Yeni insanlarla tanışıp, yeni fikirlere yelken açıyoruz. Yemek tariflerine bakıyoruz mesela. Daha lezzetli yemekler için püf noktaları öğreniyoruz hiç tanımadığımız insanların yazılarından. Kaybolma tehlikesine düşmüyoruz artık mesela. Navigasyon sayesinde neredeyiz nereye gidiyoruz öğreniyoruz. Sadece ülke içinde değil, dünyanın öbür tarafında kalan hiç bilmediğimiz tanımadığımız insanlar, kabileler hakkında bilgi ediniyoruz. Gelişiyoruz gün geçtikçe. İnternet sayesinde her gün bir öncekinden daha fazla bilgiye erişiyoruz. Ta ki internet paketimiz bitene kadar. İşte sizlerin operatörlerine uygun hazırladığımız bedava internet kampanyaları…

Örneğin Türkcell kullanıcıları. Paketlerde gelen ortalama 2GB’ lık internetiniz artık yeterli gelmiyorsa bir kısa mesaj ile bedava internetten sizlerde yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; İNTERNETİM yazarak 2222’ ye kısa mesaj göndermek. 250 MB bana yeterli diyen Türkcell kullanıcıları için ise, en azından anı kurtaracak bir bedava internet paketi var. TATİL yazıp 2222’ ye göndermeniz bu kampanyaya sahip olabilmeniz için yeterli.  Ramazan boyunca sahura kadar internette dolaşmak isteyenler ise, SAHUR yazarak 2222’ye gönderebilirler. Ücretsiz 100MB için MERHABA yazıp 2222’ye göndermek yeterli. 30 MB beni kurtarır diyenler ise GEL MB yazarak yine 2222’ye göndermeliler.

Vodafone’ li iseniz, ABONE SUPER1GB yazarak 3636’ ya gönderebilir ve bedava internet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Avea kullanıcıları ise, hem sms, hem dakika, hem de interneti bedavaya getirebilirler. Bunun için yapmanız gereken ücretsiz heryöne yazarak 5555’e kısa bir mesaj göndermek olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Paylaşımlar

3 thoughts on “Turkcell Bedava İnternet

 1. Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler buraya, bugün siz değerli takipçilerimiz adına Turkcell operatöründe yer alan bütün bedava internet kampanyalar hakkında biraz bilgilerden bahsetmek isterim. Burada bulunan bu bedava deneme paketlerine göz atarak sizlerde günümüzde Turkcell operatörünün deneme paketlerini ücretsiz olarak deneyerek günümüzde bir çok kişinin kullandığı bu paketler sayesinde bedava olarak internete girmek çok kolay. Her gün daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız beni ve sitemi takip etmeyi kesinlikle unutmamayı ihmal etmeyin. ilk olarak Turkcell operatöründe bedava internet kazanmak için Turkcell operatörünün sunduğu deneme paketlerden olan Gollercepte uygulamasına göz atmanız yeterli olacaktır bu paket sayesinde sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Bu Gollercepte uygulamasını telefonlarınızı Google Play üzerinden indirmeniz durumun da uygulamaya giriş yapıp uygulamada bulunana bedava internet paket imkanından yararlanabilirsiniz. 1 gün boyunca Gollercepte uygulamasından ücretsiz olarak yararlanın. Yanlış hatırlamıyorsam toplamda 500MB bedava internet vermektedir ilk defa yapanlar için geçerli olan bedava internet kampanyasından sizlerde yararlanın. Bir diğer kampanyalardan olan ise Turkcell Hesabım uygulamasını indiren kişiler için geçerlidir. Bu uygulama sayesinde Turkcell hesabım uygulamasında bulunan özellikler ile bütün işlemlerinizi, TL yükleme, hat dokümanları gibi işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketini sizlerde deneyin.

  Gelelim bir diğer uygulama kullanarak bedava internet kazanma olayına, Bip Messenger uygulamasını kullanan kişiler için geçerli olan bu uygulamayı kullanan kişiler Turkcell tarafından hem bedava internet kazanıyor hemde ücretsiz olarak Bip Messenger uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyor. Bunun için sizlerde Google Play veya Apple Store marketlerine göz atarak Bip Messenger uygulamasını bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız alt kısımda bulunan Turkcell bedava internet paketlerine göz atmanız yeterli olacaktır, daha önceden hiç bir paketi denemediyseniz Turkcell operatöründen bedavalar kazanabilirsiniz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

 2. Ülkemizde önemli yatırımlarda bulunan cep telefonu operatörlerinden biri olan Vodafone 2016 yılında hem faturasız hem de faturalı müşterilerine sağlamakta olduğu kampanyalar sayesinde herkese bedava internet kullandırma özgürlüğünü tattırmaktadır. Vodafone daha önceleri her hafta 500 Mb interneti bedava olarak olarak kullandırırken şimdilerde her ay tam 1 Gb lık interneti kullanıcılarına bir hafta boyunca bedava olarak sunmaktadır. Vodafone firmasının diğer operatörlerden daha fazla ve daha uygun imkanlar sağlamasının yanı sıra Vodafone operötüne yeni abone olmak isteyenlere bir kampanya yaparak ABONE SUPER 2 GB paketi sayesinde bir çok kişinin bu internet kampanyasından yararlanmalarını sağlamaktadır. Bu paketi ilk zamanlar 4 GB olarak sunmuş daha sonrasında bu paketi 2 GB olarak değiştirmek sureti ile herkesin hizmetine sunmuştur.

 3. Diğer cep telefonu operatörü olan Turkcell ise müşteri memnuniyetini ön planda tutarak günlük, haftalık ve aylık internet paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Ülkemizde 4.5 G ye geçişin ardından diğer operatörler gibi Turkcell firması da faturalı olsun ya da olmasın tüm kullanıcılarına bedava internet kampanyalarını gerçekleştirmiştir. Turkcell 2016 yılında en çok kampanya yapan operatörlerden biri olmuştur. Turkcell firmasının ses getiren kampanyalarından biri de Whatsapp uygulaması ile çekişen Bip sohbet uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılarına 1 GB lık internet hizmetini bedava sunmaktadır.
  Turkcell 2016 Bedava internet ve müzik kampanyalarından yararlanmak isteyen kullanıcıların ilk yapmaları gereken şey İNTERNET CARE yazıp 2222 ye göndermeleri olacaktır. Diğer yandan Turkcellmuzik.com adresine girerek tam bir ay boyunca kullanma şansını elde edeceğiniz müzik paketlerinde faydalanabilirsiniz. Turkcell operatörünün sunmuş olduğu ve günde 500 MB vermekte olan Goller cepte uygulaması sayesinde de 2016 yılında 2.5 GB lık internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.